Hakkımızda

Tedavi sürecinde hastadan detaylı bir sorgulama ile genetik, çevresel faktörler, yaşam biçimi, egzersiz durumu, uyku, sosyal ilişkileri vb. bilgileri alınarak, bu bilgiler ışığında yapılan analizler ile kişiye özel sorunların tespit edilmesi ve bu sorunları engelleyici çözümler üretilmesini hedefler.

Kliniğimizde, tanıya yönelik standart tedavi yöntemleri yerine kişiye özel kök nedenlere yönelik, ilaçsız veya en az ilaçla beslenme ve yaşam tarzı değişiklikleri ile soruna bütüncül bir yaklaşım tarzı geliştirilmektedir. Hasta, yapılan analizlere göre eksik tespit edilen vitamin ve minerallerle desteklenerek, ilave besin takviyeleri ile birlikte tedavi süreci başlatılır. Bununla birlikte hastanın beslenme tarzı değişiklikleri, stres yönetimi, uyku düzeni, egzersiz programı kişiye özel belirlenerek hasta bütüncül olarak değerlendirilir.

Kliniğimizin sloganında da söylediğimiz gibi “yaşam dengeniz” olmak için elimizden gelen bütün desteğimizle sizler için BALANCE’ta buluşalım.

Misyonumuz; BALANCE kliniğinden mezun olan her hastanın hayat tarzını nasıl yöneteceğini öğrenmiş ve bunu hayatına entegre etmiş kendini “balance” lamayı öğrenmiş şekilde ayrılmasıdır.

Yapım Aşamasında...