GARANTİ VE İADE KOŞULLARI 

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için  Balance Fonksiyonel Tıp(balancefonksiyoneltip.com) ‘dan yapmış olduğunuz bütün alışverişler bizim için ayrı önem taşıyor. Ürünlerimizi doğal ve güvenilir koruyuculu ambalajlarda gönderimini sağlamaktayız. Kargoda herhangi bir problem yaşandığı takdirde bizimle 7 gün içinde iletişime geçebilir ve ürünlerinizin değişimini sağlayabilirsiniz. 

 

Siparişlerinizi Hesabım / İade Taleplerim bölümünden hatalı gördüğünüz siparişler hakkında iptal ve iade talebi oluşturabilirsiniz. Ürünlerinizden kaynaklı yaşanan problemlerde bizimle (0332) 330 01 00 veya [email protected] adresinden de bizlerle iletişim kurabilirsiniz. 

 

Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE ORİJİNAL AMBALAJINDA VE FATURANIN ASLI İLE BİRLİKTE AŞAĞIDA BELİRTİLEN ADRESE GÖNDERİNİZ.

 

Balance Fonksiyonel Tıp

Aşkan Mahallesi Yeni Meram Caddesi, No 146/4,

Meram/Konya

 

** İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

 

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.

  

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

Cayma hakkının kullanılması, baskılı ve kişiye özel ürünlerde geçerli değildir. 

*  İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

*  Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satıla bilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.

*  İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise ürünü kargo görevlisi yanında kontrol ederek tutanak tutturmanız ve teslim almamanız gerekmektedir. Bu takdirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti ALICIYA aittir.